1633 föremål
Stolar 4 st 1950-tal.
20 tim 43m
Stolar 4 st 1950-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Yastik anatolisk antik ca 115x50 cm.
21 tim 1m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander, "Europeiska strutsar VI".
20 tim 47m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ardy Strüwer,  "Blå hägring (Blue mirage)".
20 tim 39m
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
20 tim 41m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler 2 st 1900-talets första hälft.
21 tim 9m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld.
19 tim 49m
Ring, 18K guld.
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
19 tim 51m
Piaget, armbandsur, 31,5 mm.
1 400 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Unto Koistinen, Liggande modell.
4d 20 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR