Möbler

441 föremål
Sideboard, 2000-tal.
1d 19 tim
Sideboard, 2000-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
18 tim 40m
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
2d 20 tim
Klaffbord, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/soffbord 2 st Cheope 2000-tal.
1d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 20 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson.
6d 22 tim
Soffbord, Englesson.
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
6d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
23 tim 8m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
5d 22 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord Art Deco-stil 1900-tal.
6d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler 2 st 1900-talets första hälft.
23 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädhängare för vägg daterad 1933.
23 tim 2m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2d 22 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj omkring 1900.
2d 23 tim
Fåtölj omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
21 tim 28m
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
1d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
5d 22 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK