Trädgårdsgrupp 7 dlr 1900-tal

Trädgårdsgrupp 7 dlr 1900-tal

Smidesjärn, rikligt dekorerade med bland annat blommor, fåglar och bord med fötter i form av ankfötter, bord mäter 152x91x75 cm, fällbara stolar, sitthöjd 45 cm, 64x61x104 cm

Har stått utomhus. Bruksslitage. Fläckar. Rostangrepp.

Klubbat pris
8 000
703
746
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 maj 13:31
8 000 SEK
5 maj 13:31
7 500 SEK
5 maj 13:30
7 001 SEK
3 maj 13:28
6 000 SEK
2 maj 22:33
5 001 SEK
2 maj 7:07
4 000 SEK
30 apr 18:22
2 000 SEK
27 apr 17:29
300 SEK
Kontakt
Emma Johansson
Malmö
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Kundservice

Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00

Finland
+358-9-668 91 10

Kundservice