409 föremål
Skrivbord, samtida tillverkning.
2d 8 tim
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard/långbord tidigt 1900-tal.
3d 13 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
12 tim 57m
2 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, golvur, 1943.
10 tim 9m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
5d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
5d 11 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk/sideboard 1900-talets första hälft.
13 tim 57m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
4d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Staffli 1900.-talets första hälft.
1d 10 tim
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
1d 8 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
2d 13 tim
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ulf Scherlin, "Bänk 6", 2000-tal.
10 tim 45m
5 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
1d 10 tim
8 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
1d 6 tim
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord barockstil 1800-talets senare del.
13 tim 49m
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
2d 9 tim
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK