409 föremål
Fåtölj omkring 1900.
4d 21 tim
Fåtölj omkring 1900.
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, "600", EM-möbler, 1970-tal.
1d 12 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
2d 18 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 12 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
5d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Herrbyrå, String, 1950/60-tal.
1d 15 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
20 tim 3m
Hylla tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
4d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 6 st Thonet sent 1900-tal.
5d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK