Signerad Olavi Martikainen och daterad -67. Olja på duk 49,5 x 79,5 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
180
2 048
191
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
13 maj 13:13
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
12 maj 15:47
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
7 maj 16:02
90 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1